Snow Music Show

Za nami tegoroczna edycja imprezy Snow Music Show, która odbyła się w malowniczej, włoskiej Madonnie di Campiglio, w dniach 5-12 grudnia. Było cudownie – słońce, doskonale przygotowane stoki, plażowa atmosfera podczas Apres Ski, wspaniali partnerzy i uczestnicy, a przede wszystkim wielka dawka sportowych i muzycznych emocji.

Przez pierwsze trzy dni do naszej SMSowej ekipy dołączyło również liczne grono miłośników białego szaleństwa z regionu północnych Włoch. Dołączyli na stokach, ale również z przyjemnością korzystali z naszej strefy Apres Ski, w kórej o muzyczną atmosferę dbali Ricardo, NOZ, ROS, PAPA wspomagani przez doskonałego MC  - Jacob A oraz bębniarza – Shambalaya.

Chcąc nie chcąc wspominamy już ten niedawno miniony tydzień, a najbardziej spektakularne wydarzenia, na długo pozostaną w naszej pamięci. Do tych najważniejszych z pewnością zaliczamy poniedziałkowy wieczór, kiedy to w samym centrum miasteczka odbył się spektakl wizualno – muzyczny autorstwa duetu Jaskułke – Sochacki. Doskonały pianista w tandemie z wyśmienitym malarzem obrazów audiowizualnych dali pokaz, który zapierał dech w piersiach i wzbudzał podziw turystów. Gwiazdą wtorkowego Apres Ski byli Fast&Frank z legendarnej grupy Fun Lovin’ Criminals, którzy również wieczorem porwali do tańca ludzi zgromadzonych w klubie Piano 54. Kulminacyjnym punktem muzycznego programu SMS była czwartkowa impreza, której główną gwiazdą był Tom Novy, legenda muzyki House. Jego muzyki nie zabrakło również w ciągu dnia podczas zabawy na stoku.

Zgodnie z opiniami wieloletnich uczestników Snow Music Show, tegoroczna edycja wzniosła się na zupełnie nowy, wyższy poziom zabawy i atrakcji sportowych.

Sezon narciarski 2015/2016 uważamy za OTWARTY!