Oprócz świadczenia usług w zakresie organizacji wszelkiego rodzaju eventów (bankiety, pokazy mody, koncerty, wystawy, spotkania integracyjne, spektakle teatralne), firma na bazie profesjonalnego i wszechstronnego know-how realizuje kompleksowe wsparcie organizacyjne dla lokali gastronomicznych.

Osiągnięcie sukcesu biznesowego w branży gastronomicznej wymaga wiedzy i doświadczenia w zakresie szeregu istotnych aspektów procesu organizacyjnego.

Nasz zespół to grupa kilkunastu specjalistów, którzy przez wiele lat uczyli się i doskonalili swój warsztat, a obecnie w ramach struktur Portobello Group wspierają powstawanie i rozwój przedsięwzięć gastronomicznych.

W skład zespołu PB realizującego projekty gastronomiczne wchodzą następujące działy:
- dział koordynacji i nadzoru
- dział projektowy
- dział rozliczeń
- dział księgowy
- dział prawny
- dział marketingu i PR

Oferujemy wsparcie organizacyjne dla lokali gastronomicznych (Partnerów) w zakresie opisanym w niniejszej ofercie.

Współpraca jest możliwa na etapie :
- start-up : na początkowym etapie tworzenia projektu lub wręcz poszukiwania potencjalnej nieruchomości oraz wizji lokalu i biznes planu
- in progress :  lokale działające, z jakichkolwiek względów potrzebujące generalnych zmian lub tylko korekt i optymalizacji organizacyjnych.

Dotychczas zrealizowalismy projekty dla Restauracji
Trafik, Chwila Moment, Avocado, Petit Appetit, Stara Wędzarnia.

Dzięki naszemu partnerowi firmie V4B, dysponujemy narzędziami, które pozwalają nie tylko kontrolować comiesięczne koszty, ale i analizować precyzyjnie wszelkie obszary funkcjonowania lokalu gastronomicznego. Pozwalają w dokładny sposób stworzyć plan przyszłego przedsięwzięcia i już na etapie planowania określić poziom jego rentowności, zyskowności i zwrot inwestycji wyrażony w latach.

Narzędzia wzbogacone są o doświadczenie nasze i restauracji rozliczanych przez V4B (ponad 50 działających zyskownych restauracji). Dzięki temu przedstawiamy realną wizję przyszłej firmy.

 


 

PORTOBELLO Sp. z o.o.
Skwer Kościuszki 10
81-370 Gdynia