Big Boat Party 2018

Jak co roku pozytywnie naładowani energią w pierwszy i drugi miesiąc wakacji wyruszamy na 'Wielie Falowanie', a w 2018 roku w karnawałowych szatach! Porzucamy sprane morskie ciuchy i przybieramy kolorowe karnawałowe stroje i malowidła rodem z Meksyku.

Niedzielny 8h rejs wpisał się w kalendarz imprezowych letnich wydarzeń, a ten kto miał okazję przeżyć, wie czego można się spodziewać. To już tradycja licząca sobie 8 lat!

15 i 16 edycja jak zwykle zgromadzi rodzinę wilków morskich oczekujących niebanalnych klubowych rytmów, pozytywnej energii i powiewu morskiego wiatru.

Seazone rusza do Gdańska

Seazone jako platforma muzycznego nettworkingu i edukacji po dwóch intensywnych latach działalności wkracza w fazę przemian wynikających z chęci rozwoju i możliwości, przed którymi stoi.

Wydarzenie zmienia datę głównej żywotności z czerwca na drugą połowę września wpasowując się kończący letni sezon koncertowy miesiąc. Już po festiwalowej gorączce i wakacyjnym boomie imprezowym wierzymy, że zaproszeni prelegenci i goście będą mogli podzielić się najbardziej aktualnymi doświadczeniami inspirując odbiorców do działania.

Nowym domem Seazone stanie się nie jak dotychczas Sopot, a Gdańsk – miasto z ogromną muzyczną tradycją, charyzmatycznym lokalnym środowiskiem, będące mekką wielu nowatorskich projektów a uznane wśród kluczowych europejskich ośrodków kultury. To dzięki pluralizmowi, gościnności i charakterowi wielowiekowej aglomeracji możliwe jest otwarcie na międzynarodową multi-artystyczną społeczność, która będzie miała okazję wymienić się doświadczeniami, wzajemnie pobudzać, prezentować twórczość a także uczestniczyć w specjalnie opracowywanych projektach kreacyjnych. Gdańsk stanie się dźwignią promocji i kształcenia dzięki integracji i współdziałaniu z najważniejszymi instytucjami i lokalizacjami budując unikalną jakość i dając niezliczone możliwości realizacji zarówno na płaszczyźnie kulturowej i biznesowej.

Z niesłabnącą energią, nowymi nadziejami, pomysłami, perspektywami i rozmachem spotykamy się w 2019 celebrując gdańskie święto muzyki.

www.seazonegdansk.pl

 

Lato 2014

Portobello Group jest wspólproducentem słynnego, dwumiesięcznego cyklu imprez realizowanego na plaży Zatoki Sztuki. Po zeszłorocznym sukcesie programu muzycznego, w tym roku line up zapowiada się jeszcze bardziej spektakularnie.

Aktualności można śledzić na bieżąco na profilu FB

https://www.facebook.com/zatokasztukibeachclub

 

 

H&M Loves Zakopane

Zimowa kontynuacja projektu H&M Loves…w stolicy Tatr – Zakopanem.
Od połowy grudnia do marca, na Placu Niepodległości działa miasteczko Apres Ski, w którym na mieszkańców, jak i turystów czeka wiele atrakcji – między innym 600m2 lodowiska, muzyka i koncerty, strefa Burger Box i bar z doskonałymi trunkami.

Portobello Group na targach Weselnik

Początek roku dla Portobelle Group to nowe wyzwania i projekty. Poprzedni rok przyniósł zapytania dotyczące organizacji wesel w Przestrzeni Fabryki Batycki. W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą, postanowiliśmy zaprezentować usługi na XI Targach Ślub i Wesele w Gdańsku. Odwiedzający mogli dokładnie zapoznać się jakie rozwiązania proponujemy przy przygotowaniu tak ważnego wydarzenia. Oferta Portobello to alternatywa do przestrzeni hotelowych i restauracyjnych, skierowana do osób, które poszukują niekonwencjonalnego miejsca, oryginalnego menu i artystycznej aranżacji wnętrza. Tworzymy kompleksową ofertę w oparciu o doświadczenie przy organizacji niebanalnych projektów. Mamy nadzieję, że nasze propozycje będą ciekawym rozwiązaniem dla obecnych oraz przyszłych klientów przy planowaniu uroczystości.

Nowe Menu w Momencie
PORTOBELLO Sp. z o.o.
Skwer Kościuszki 10
81-370 Gdynia