Lato 2014

Portobello Group jest wspólproducentem słynnego, dwumiesięcznego cyklu imprez realizowanego na plaży Zatoki Sztuki. Po zeszłorocznym sukcesie programu muzycznego, w tym roku line up zapowiada się jeszcze bardziej spektakularnie.

Aktualności można śledzić na bieżąco na profilu FB

https://www.facebook.com/zatokasztukibeachclub

 

 

H&M Loves Zakopane

Zimowa kontynuacja projektu H&M Loves…w stolicy Tatr – Zakopanem.
Od połowy grudnia do marca, na Placu Niepodległości działa miasteczko Apres Ski, w którym na mieszkańców, jak i turystów czeka wiele atrakcji – między innym 600m2 lodowiska, muzyka i koncerty, strefa Burger Box i bar z doskonałymi trunkami.

Portobello Group na targach Weselnik

Początek roku dla Portobelle Group to nowe wyzwania i projekty. Poprzedni rok przyniósł zapytania dotyczące organizacji wesel w Przestrzeni Fabryki Batycki. W związku z dużym zainteresowaniem naszą ofertą, postanowiliśmy zaprezentować usługi na XI Targach Ślub i Wesele w Gdańsku. Odwiedzający mogli dokładnie zapoznać się jakie rozwiązania proponujemy przy przygotowaniu tak ważnego wydarzenia. Oferta Portobello to alternatywa do przestrzeni hotelowych i restauracyjnych, skierowana do osób, które poszukują niekonwencjonalnego miejsca, oryginalnego menu i artystycznej aranżacji wnętrza. Tworzymy kompleksową ofertę w oparciu o doświadczenie przy organizacji niebanalnych projektów. Mamy nadzieję, że nasze propozycje będą ciekawym rozwiązaniem dla obecnych oraz przyszłych klientów przy planowaniu uroczystości.

Nowe Menu w Momencie
PORTOBELLO Sp. z o.o.
Skwer Kościuszki 10
81-370 Gdynia