SeaZone Music & Conference Sopot 2016

Jesteśmy organizatorem największej w Polsce konferencji muzycznej SeaZone Music & Conference, która odbędzie się w Sopocie w dniach 9-11 czerwca.

SeaZone to platforma komunikacyjna służąca wymianie poglądów, doświadczeń, wiedzy i pomysłów oraz spotkanie kluczowych dla branży muzycznej w Polsce osób i organizacji. Zaprosilismy do udziału prelegentów z Polski i zagranicy - najbardziej uznane autorytety w branży.

Projekt opiera się na dwóch płaszczyznach realizacji - pierwsza to spotkania, warsztaty, seminaria poświęcone szeroko pojętej kondycji polskiej sceny rozrywkowej - zagadnienia muzyczne, sponsoringowe, promocyjne, sprzedażowe, wydawnicze, etc realizowane w kilku przestrzeniach publicznych -  Hotel Sheraton, Galeria BWA, Galeria 2 Zmiany, Nowy Dworzec, Teatr Wybrzeże (Sala Kameralna)

Drugim elementem SeaZone jest kilkadziesiąt imprez muzycznych odbywających się w wybranych klubach sopockich, działania towarzyszące warsztatom muzycznym oraz najważniejsze wydarzenie muzyczne czyli koncerty  gwiazd SeaZone realizowane w Operze Leśnej.

Szczegóły i najnowsze informacje dostępne są na www.seazonesopot.pl