« powrót

Na dwóch poziomach InfoBoxu rozgościły się Chwila i Moment. To nowa koncepcja kulinarna, której nadrzędnym przesłaniem jest - zwolnij, zatrzymaj się na chwilę moment i rozkoszuj się tym co dla Was przygotowaliśmy.

Atmosfera paryskiej kawiarenki z domowymi wypiekami oraz grillowy taras sprawiają, że miejsce to skłania do relaksu, odpoczynku i złapania oddechu.

CHWILA z pieca - znajdująca się na parterze piekarnia serwuje wyroby cukiernicze oraz wiele rodzajów pieczywa w 100% wyrobu własnego z oryginalnych francuskich receptur i mąk z regionu Dijon.

W ofercie m.in. : śniadania - omlety francuskie, granola z jogurtem i owocami, owsianka z owocami. Na półkach ciabatty, bagietki francuskie na zakwasie, z ziarnami, chleby żytnie, orkiszowe, chleby z mąki BIO z pszenicy hodowanej bez pestycydów. Znajdziecie tu również quiche, klasyczne francuskie kanapki i desery. Ofertę zmieniamy co tydzień.

MOMENT z grilla – na pierwszym piętrze ulokowało się francuskie bistro. Centralnym punktem kuchni jest duży grill, na kórym przygotowywane są dania inspirowane najbardziej wyszukanymi smakami Francji. Poza potrawami grillowanymi w ofercie również chrupiące sałaty, zupy oraz nalesniki na mące pszennej lub gryczanej.

Nie skrywamy naszej pasji do gotowania z tego też względu nasza kuchnia jest całkowicie otwarta, a nasi kucharze przygotowują wszystkie potrawy od podstaw na oczach gości. Wszystkie potrawy składają się z produktów najwyższej jakości i pochodzą od sprawdzonych producentów.

godziny otwarcia:
niedziela – środa 12:00-21:00
czwartek – sobota 12:00-23:00 

Dane kontaktowe:
+48 58 623 34 69 | + 48 724 921 256
ul.Świętojańska 30 , 81-372 Gdynia